v

Společnost Adobe loni v listopadu představila Photoshop pro iPad a nyní se na tabletu Apple dostává další významná aplikace Adobe spuštěním aplikace Adobe Illustrator pro iPad.

Spuštění aplikace Illustrator pro iPad následuje po několika měsících testování beta verze a podobně jako Photoshop, Illustrator pro iPad‌ přináší základní funkce, které uživatelé aplikace Illustrator znají, do podoby tabletu. Illustrator pro ‌iPad‌ redesignuje prostředí Illustratoru pro dotykovou obrazovku a pro Apple Pencil.

Cílem společnosti Adobe bylo učinit Illustrator pro ‌iPad‌ intuitivní a snadno použitelný bez obětování klíčových nástrojů Illustratoru. Adobe říká, že i když se rozhraní zdá být jednoduché při prvním spuštění aplikace, další funkce budou k dispozici při práci. Společnost Adobe se zaměřila na bezproblémové připojení napříč zařízeními a interoperabilitu souborů, takže soubory vytvořené na iPad‌ lze otevírat na ploše a naopak.

Kreslení pomocí aplikace lustrator pro ‌iPad‌ je jednodušší než na ploše díky funkci Apple Pencil‌, což usnadňuje tvorbu grafiky snad dříve než kdy dříve. lustrator pro ‌iPad‌ přidává nové funkce, jako je radiální, mřížkové a zrcadlové opakování, pro jedinečný zážitek z designu tabletu, který usnadňuje vytváření vzorů, a navíc využívá jedinečné výhody fotoaparátu ‌iPad‌.

Adobe říká, že spuštění aplikace ilIustrator je „jen začátek“ cesty s plány přidat další funkce, jako jsou efekty, více štětců, možnosti přeměny skic na vektorovou grafiku a další.

Adobe Illustrator pro ‌iPad‌ je zdarma pro členy Creative Cloud s aktuálním přístupem k Adobe Illustrator pro stolní počítače a lze jej zakoupit samostatně za 9,99 $ měsíčně. Další informace jsou k dispozici na webu společnosti Adobe.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář