v

Společnost Adobe dnes vydala nové verze Photoshop Elements a Premiere Elements, cenově dostupného softwaru pro úpravy fotografií a videa zaměřeného na příležitostnější uživatele, kteří chtějí vylepšit své fotografie a videa pomocí snadno použitelných nástrojů pro úpravy.

Pro Photoshop Elements 2021 společnost Adobe zavádí funkci „Moving Photos“, která dodává statickým snímkům trochu pohybu, podobně jako funkce Apple Live Photos. Pomocí aplikace Moving Photos můžete vytvářet animované soubory GIF s pohybem 2D a 3D fotoaparátu pomocí funkce vytvořené programem Adobe Sensei.

Další nová funkce Upravit náklon obličeje může automaticky upravit polohu obličeje osoby, aby se všichni ve snímku dívali správným směrem. Tato funkce spojuje další funkce pro úpravu portrétů, jako jsou ty, které mohou přidat úsměv nebo omezit červené oči.

K obrázkům lze přidat přizpůsobitelnou grafiku. Photoshop Elements nabízí přednastavené šablony, možnosti animace a nástroje pro přizpůsobení.

Existuje několik nových úprav s průvodcem, funkce navržená k tomu, aby provedla uživatele kroky potřebnými k dosažení různých fotografických efektů a vzhledu. Duplex umožňuje uživatelům použít na obrázek dvě barvy pro jedinečný efekt, zatímco Perfect Landscapes poskytuje kroky pro nahrazení oblohy, odstranění oparu a mazání nežádoucích objektů.

Pro software Premiere Elements 2021, software pro úpravy videa Adobe, je k dispozici nová funkce Select Object, která může použít speciální efekt pouze na jednu část videa, se sledováním speciálních efektů během přehrávání videa.

Zrychlený výkon GPU umožní náhled vizuálních prvků v prvcích bez nutnosti vykreslování pro rychlejší úpravy a oříznutí videí zabere méně času. Společnost Adobe také přidává 21 hudebních stop, které lze přidat do videí, a existují nové nástroje pro zálohování alb, klíčových slov, značek a další.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: pexels.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář