v

Jednou z nových funkcí tvOS 14, na kterou Apple upozornil, byla podpora sledování videí v rozlišení 4K v aplikaci YouTube, ale když byl spuštěn ‌tvOS 14‌, uživatelé Apple TV 4K si rychle všimli, že podpora není k dispozici.

Zdá se, že se to mění, protože na Redditu (přes FlatpanelsHD) se objevují zprávy, že se začíná šířit podpora 4K videí na YouTube. Více uživatelů uvedlo, že viděli možnosti přehrávání 4K v aplikaci YouTube pro ‌tvOS 14‌, tvOS 14.0.1 a tvOS 14.2.

Podpora 4K dosud nebyla zavedena pro všechny uživatele, nicméně v našich testech jsme nebyli schopni přistupovat k obsahu 4K na YouTube a nadále jsme měli omezení 1080p. I když se zdá, že je k dispozici obsah 4K, uživatelé s přístupem stále nemohou povolit HDR a videa 4K jsou omezena na 30 snímků za sekundu.

Není jasné, zda je nedostatek HDR dočasný nebo omezení 4K onApple TV‌, a také není známo, kdy bude obsah 4K k dispozici pro všechny. Zdá se však, že se to valí, takže nemusí čekat příliš dlouho. YouTube v září uvedl, že „Apple TV‌ bude brzy podporovat přehrávání YouTube při 4K”.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář