v

Společnost Apple dnes aktualizovala svou stránku vztahů s investory a oznámila, že ve čtvrtek 29. října bude sdílet své výsledky zisku za čtvrté fiskální čtvrtletí (třetí kalendářní čtvrtletí) roku 2020.

Hovory o výdělcích ve čtvrtém čtvrtletí obvykle poskytují určitý pohled na časný prodej nových iPhonů, ale protože letošní iPhony byly odloženy až do října, počáteční údaje o prodeji iPhonu se nebudou promítat do výnosů ve čtvrtém čtvrtletí.

Apple možná poskytne podrobnosti o prodeji Apple Watch Series 6 a nových Apple Watch SE, které byly spuštěny během září.

Společnost Apple odmítla poskytnout pokyny pro čtvrté čtvrtletí roku 2020 během hovoru o příjmech ve třetím čtvrtletí kvůli pokračující globální zdravotní krizi, která nadále ovlivňuje časové harmonogramy a prodeje produktů Apple.

Společnost Apple ve třetím čtvrtletí přinesla tržby ve výši 59,7 miliard USD, což představuje rekordní červnové čtvrtletí podpořené růstem produktů a služeb a nárůstem prodejů počítačů Mac a ‌iPhone‌ kvůli lidem, kteří pracují a učí se z domova.

Čtvrtletní výkaz zisků bude zveřejněn v 13:30 tichomořského času / 16:30 východního času, konferenční hovor k projednání zprávy proběhne v 14:00 tichomořského času / 17:00 východního času.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář