v

Několik pověstí naznačilo, že Apple pracuje na obnovené Apple TV, a Fudge, leaker, který jde přes @choco_bit na Twitteru, dnes sdílel několik nových informací o tom, co můžeme očekávat.

Fudge v tweetu tvrdí, že Apple připravuje několik nových set-top boxů Apple TV s variantou čipu A12 a jedním s čipem „A14X“. Fudge také uvádí, že je v provozu nový ovladač, ale není jasné, zda tweet odkazuje na aktualizovaný ovladač Siri Remote nebo nový herní ovladač navržený společností Apple.

Fudge uvádí, že Apple spolupracuje s vývojáři, aby přinesli hry na konzole do Apple Arcade jako prostředek k posílení herní služby. Zejména tweet poukazuje na to, že některé hry by bylo možné spustit pouze na čipu A13 Bionic nebo novějším, takže pro přístup k novým přírůstkům Apple Arcade je nutná upgradovaná Apple TV.

Známky nové Apple TV s bionickým čipem A12 byly odhaleny v beta verzi iOS 13.4 v únoru. Kromě aktualizovaného procesoru a kódového označení „T1125“ předchozí fámy naznačují, že obnovená Apple TV může obsahovat vyšší kapacitu úložiště 64 a 128 GB.

Leaker Jon Prosser již dříve navrhl, aby nová Apple TV byla vybavena čipem A12X Bionic, zatímco další fámy naznačovaly, že bude používat čip A14, stejný čip u iPadu Air čtvrté generace, který se očekává u iPhonů 2020.

Společnost Apple debutovala se svým čipem A14 Bionic vedle přepracovaného iPadu Air na září a nové měřítka naznačují, že čip nabízí oproti předchozímu A13 Bionic výrazné zlepšení výkonu.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář