v

Zdá se, že Apple stáhl nejnovější aktualizaci zabezpečení macOS Mojave (2020-005), která byla vydána 24. Září spolu s aktualizací macOS Catalina 10.15.7. Apple také ze stahování odstranil Safari 14 pro macOS Mojave.

Aktualizace zabezpečení Mojave i aktualizace Safari 14 způsobovaly těm, kteří stále používají macOS Mojave, řadu problémů.

Uživatelé systému macOS Mojave, kteří si nainstalovali aktualizace, si mimo jiné všimli problémů s pamětí, pomalých časů bootování a zablokování Finderu, četných celých souborů system.log a zhroucení při pokusu o použití nástroje Migration Assistant. Stížnosti na aktualizaci začaly krátce po jejím vydání, ale Apple je stáhl až včera.

Ti, kteří si již stáhli aktualizaci zabezpečení Mojave nebo nainstalovali Safari 14, by brzy měli dostat opravu v podobě aktualizovaného softwaru, který řeší chyby, které byly poukázány. Zdá se, že problémy vyřeší také návrat k zálohování Time Machine, přeinstalování macOS Mojave nebo instalace macOS Catalina.

Apple vydal doplňkovou aktualizaci pro Mojave, která pravděpodobně řeší výše uvedené problémy. Mělo by být k dispozici v aktualizaci softwaru pro macOS.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář