v

Společnost Apple vydala novou aktualizaci pro Safari Technology Preview, experimentální prohlížeč, který společnost Apple poprvé představila před čtyřmi lety v březnu 2016. Společnost Apple navrhla ‌Safari Technology Preview‌ k testování funkcí, které mohou být zavedeny do budoucích verzí Safari.

Safari Technology Preview‌ verze 114 obsahuje opravy chyb a vylepšení výkonu pro Web Inspector, JavaScript, vstupy data a času, Web Audio, MediaRecorder, Paint Timing, WebGL, CSS, Web API, Lazy Loading, Media, WebRTC, Rendering, Text Rendering, Scrolling , Back-Forward Cache a Storage Access API.

Aktuální vydání ‌Safari Technology Preview‌ je postaveno na nové aktualizaci Safari 14 obsažené v macOS Big Sur s podporou webových rozšíření Safari importovaných z jiných prohlížečů, náhledů karet, oznámení o narušení hesla, ověřování na webu pomocí Touch ID a dalších.

Nová aktualizace ‌Safari Technology Preview‌ je k dispozici pro macOS Catalina a ‌macOS Big Sur‌, nejnovější verzi operačního systému Mac, která má vyjít na podzim.

Aktualizace ‌Safari Technology Preview‌ je dostupná prostřednictvím mechanismu aktualizace softwaru v systémových předvolbách každému, kdo si stáhl prohlížeč. Úplné poznámky k verzi aktualizace jsou k dispozici na webu Safari Technology Preview.

Cílem společnosti Apple v rámci ‌Safari Technology Preview‌ je shromažďovat zpětnou vazbu od vývojářů a uživatelů k procesu vývoje prohlížeče. ‌Safari Technology Preview‌ může běžet bok po boku s existujícím prohlížečem Safari, a přestože je určen pro vývojáře, ke stažení nevyžaduje účet vývojáře.

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář