v

Společnost Facebook oznámila nové funkce pro svou aplikaci Messenger, včetně panelu rychlé odpovědi, QR kódů a nových témat chatu.

Nový panel rychlých odpovědí najdete v prohlížeči médií aplikace Messenger a jeho cílem je usnadnit chatování o médiích zveřejněných přáteli, aniž byste se museli vracet do hlavního vlákna chatu.

Uživatelé mohou klepnout na fotografii nebo video a odeslat odpověď prostřednictvím lišty rychlé odpovědi, která se nachází ve spodní části obrazovky, a poté přejetím prstu nahoru opustit celoobrazovkový prohlížeč médií a vrátit se do hlavního vlákna chatu.

Tři nové motivy chatu, které jsou k dispozici v aplikaci Messenger i Instagram v nastavení chatu, umožňují uživatelům přidat pozadí chatovacích vláken nový nádech. Mezi motivy patří Olivia Rodrdigo, Světový den oceánů a F9: Rychle a zběsile.

Kromě toho Facebook přidává QR kódy a platební odkazy pro použití s Facebook Pay, což uživatelům umožňuje provádět platby, i když nejsou na Facebooku.

Chcete-li získat přístup k osobnímu QR kódu a platebnímu odkazu, přejděte do nastavení aplikace Messenger a klepněte na možnost "Facebook Pay". Uživatelé mohou sdílet platební odkaz nebo umožnit přátelům naskenovat QR kód a poslat nebo požádat o peníze.

Nové funkce se nyní zavádějí do aplikace Facebook Messenger, která je zdarma ke stažení pro iPhone a iPad v App Store.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář