v

S blížící se sestavou iPhone 12, která má dorazit tento měsíc, a po měsících úniků a pověstí, co přesně víme o nadcházejícím smartphonu Apple? Ukázalo se, že hodně. Toto jsou nejdůležitější funkce, které byste měli vědět o příštím iPhonu od Apple.

1. Nový design

Pověsti naznačují, že iPhony 2020 budou mít přepracovaný design podobný tomu u iPhonu 4, s rámečkem z nerezové oceli se čtyřmi hranami mezi dvěma skleněnými kryty, který evokuje designový jazyk posledních modelů iPad Pro a iPad Air. Kromě toho se očekává, že modely iPhone 12 Pro přijdou v novém tmavě modrém provedení, které nahradí půlnoční zelenou barvu, která byla představena jako volitelná výbava pro iPhone 11 Pro. Modrá bude pravděpodobně stejný odstín jako nová modrá Apple Watch Series 6.

2. Čtyři modely ve třech velikostech

Očekává se, že Apple nabídne čtyři iPhony ve třech různých velikostech, každý s jedinečným názvem: 5,4palcový „iPhone 12 mini“, 6,1palcový „iPhone 12‌“ a „‌iPhone 12 Pro‌“ a 6,7palcový „iPhone 12 Pro Max. " 5,4 palce je menší než současný 5,8palcový ‌iPhone 11‌ Pro, místo toho je mnohem blíže velikosti iPhonu 8, zatímco 6,7palcový je větší než současný 6,5palcový iPhone 11 Pro Max.

3. Připojení 5G

Všechny iPhony v sestavě 2020 budou podporovat připojení 5G. Existuje možnost, že pouze špičkový 6,7palcový ‌iPhone 12 Pro Max‌ bude obsahovat rychlejší technologii mmWave 5G na určitých územích, která ji mohou využívat, zatímco ostatní modely mají pouze pomalejší, ale rozšířenější pouze subGHz 5G.

4. Sestava All-OLED

Ačkoli se očekává, že Apple bude i v roce 2020 nabízet iPhony Pro i neprofesionální, předpokládá se, že všechna zařízení budou v letošním roce vybavena OLED displeji, přičemž Apple u řady ‌iPhone‌ přestane používat LCD. To umožní bohatší barvy a černou černou. Až dosud byla OLED vyhrazena pro špičkové modely ‌iPhone‌.

5. A14 Bionický procesor

Čip A14 Bionic v ‌iPhone 12‌ se údajně zaměří na zrychlení úloh umělé inteligence a AR.

6. LiDAR Scanner

Očekává se, že modely 12iPhone 12 Pro‌ budou mít na zadní straně skener LiDAR, který se poprvé objevil na ‌iPad Pro‌ pro rok 2020, pro lepší zážitky z rozšířené reality a vylepšené fotografické schopnosti.

7. Žádný 120Hz displej nebo USB-C

V průběhu celého cyklu pověstí ‌iPhone 12, se objevovaly nekonečné smíšené pověsti o tom, zda Apple bude implementovat 120Hz displeje „ProMotion“ v sestavě ‌iPhone 12‌, ale spolehlivý analytik společnosti Apple Ming-Chi Kuo uvedl, že modely ‌iPhone 12‌ nebudou podporovat obnovovací frekvenci 120 Hz rychlost kvůli obavám o životnost baterie. Místo toho se očekává, že technologie displeje ProMotion bude představena v roce 2021 poté, co budou iPhony aktualizovány o technologii displeje LTPO s nižším výkonem, což je také pověst, kterou jsme slyšeli počátkem tohoto roku, kdy se v letošní sestavě začaly vrhat pochybnosti na 120Hz displeje. Očekává se také, že Apple zůstane na konektoru Lightning na iPhonu 12 místo výměny za USB-C.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář