v

Společnost Microsoft dnes vydala aktualizovanou verzi své aplikace pro Xbox určenou pro iPhone a iPad, která uživatelům konzole Xbox umožní hrát jejich hry na dálku na jejich zařízeních Apple pomocí funkce streamování.

Společnost Microsoft tuto funkci testuje již několik týdnů, nejprve ji v září poskytla beta testerům aplikací pro Xbox.

Z poznámek k verzi aplikace:

- Hrajte vzdáleně z konzole - Prohlížejte a sdílejte herní klipy a snímky obrazovky - Party chat s přáteli napříč zařízeními

Nová možnost streamování z konzole Xbox se liší od služby xCloud společnosti Microsoft, která zatím není na zařízeních Apple k dispozici z důvodu omezení společnosti Apple v oblasti cloudových her. xCloud je určen k přímému streamování her ze serverů Microsoftu, zatímco možnost streamování z Xbox vyžaduje, aby uživatelé připojili svá zařízení ke svým konzolím Xbox.

Aktualizovaná aplikace Xbox pro Microsoft je podobná aplikaci PS4 Remote Play, kterou Sony nabízí na ‌iPhone‌ a ‌iPad‌. Stejně jako aplikace Xbox umožňuje Remote Play uživatelům PlayStation hrát své PS4 hry přes WiFi na zařízení Apple.

Funkce streamování aplikací pro Xbox funguje mimo domov a umožňuje majitelům zařízení Xbox přistupovat a hrát své hry ze zařízení Xbox, když nejsou doma. Podle poznámek k vydání aplikace vyžaduje funkce streamování Xbox One nebo Xbox Series X / S, který je aktivovaný nebo v režimu okamžitého zapnutí, spolu s 5GHz WiFi připojením nebo LTE / 5G připojením, které poskytuje rychlost stahování 10Mb / s.

Lze streamovat jakoukoli hru pro Xbox nainstalovanou na kompatibilním zařízení Xbox, s výjimkou zpětně kompatibilních titulů z konzole Xbox 360 nebo původní konzole Xbox.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář