v

Společnost Spotify oznámila dostupnost sdílení časových značek podcastů, což je nová funkce mobilní aplikace, která uživatelům umožňuje sdílet podcasty začínající v určitém okamžiku.

Dříve bylo možné ve službě Spotify sdílet pouze odkaz na celou epizodu podcastu. Sdílení podle časového razítka znamená, že sdílený podcast se příjemci přehraje od času, který si odesílatel zvolí, a umožní mu tak zvýraznit konkrétní obsah.

Pro sdílení časového razítka mohou uživatelé při poslechu epizody klepnout na tlačítko Sdílet, použít funkci "přepnout na sdílení" v aktuálním čase přehrávání a poté vybrat způsob sdílení obsahu. Klepnutím na sdílený odkaz se přeskočí na zvolený čas přehrávání.

Další novinkou je, že Spotify představuje aktualizovanou nabídku sdílení ve své mobilní aplikaci, včetně způsobu náhledu toho, co se sdílí, a vylepšeného seznamu cílů na základě sociálních aplikací, které má uživatel nainstalované. Změny souvisejí s rozhodnutím společnosti Spotify přenést funkci Canvas do aplikace Snapchat.

Koncem minulého měsíce společnost Spotify oznámila novou platformu placeného předplatného pro podcasty, která umožňuje podcasterům označit epizody jako "pouze pro předplatitele", aniž by si z jejich placeného obsahu strhávali příjmy. Společnost Spotify tuto platformu představila jen týden poté, co společnost Apple oznámila svou vlastní připravovanou službu předplatného podcastů, za kterou bude inkasovat 30 % z poplatků za předplatné podcastů, které tvůrci vygenerují v prvním roce.

Zdroj: https://www.macrumors.com, Obrázek: unsplash.com

Podobné články

5 Komentářů

aquwugunecu

aquwugunecu

před 2 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Zocoen <a href="http://slkjfdf.net/">Emaxin</a> tcm.izmm.beatit.cz.lld.eu http://slkjfdf.net/

Reply
ocoefawo

ocoefawo

před 2 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Equxdo <a href="http://slkjfdf.net/">Aaguvapan</a> qbp.qeuy.beatit.cz.pyc.px http://slkjfdf.net/

Reply
ipomokeyeo

ipomokeyeo

před 2 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Eyokoreci <a href="http://slkjfdf.net/">Icesucuj</a> apz.qecs.beatit.cz.lul.pu http://slkjfdf.net/

Reply
ipozude

ipozude

před 2 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Ukuzeloty <a href="http://slkjfdf.net/">Uribiy</a> ede.eftt.beatit.cz.fyd.dc http://slkjfdf.net/

Reply
aafawicmodicg

aafawicmodicg

před 2 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Ewjabayay <a href="http://slkjfdf.net/">Ehoetalja</a> axi.zqfb.beatit.cz.btf.di http://slkjfdf.net/

Reply

Napište komentář